Linux Cpanel Hosting

NVME SSD Storage altyapısıyla Kurumsal Sunucularımız CloudLinux, Cagefs, Litespeed Cache Gibi Yazılımlar ile Hızlı Yanıt Veren Dünya Standartlarında Hosting Performansı Sunar

Paketlerle ilgili daha fazla Bilgimi lazım?

img img
Linux Cpanel Hosting Servisi
Linux Cpanel Hosting Php ile yazılmış siteler için Güçlü ve kesintisiz altyapı sunar. Sunucularda kullanılan özel yazılımlar ile güvenlik üst seviyedir. Litespeed web cache ile siteleriniz daha hızlı açılır. Mail servisleri daha sorunsuz ve güzel çalışır.

Türkçe Cpanel Hosting Paneli

cPanel, Binlerce web sitesinin kullandığı hosting kontrol panelidir. Türkçe dahil 28 dil destekler

Cpanel IMAP & POP3 mail

webmail'den veya outlook vb. programlardan kontrol edebilir, 7/24 Mail gönderip alabilirsiniz

Ücretsiz SSL

web siteniz ile ziyaretçileriniz arasındaki veri trafiğini şifreleme methodu olan SSL sertifika ücretsizdir.

img
Eklentiler
Cpanel'de yüzlerce Hazır yazılımdan birini kurmak 1 dakika!
Wordpress, joomla gibi çok kullanılan açık kaynak kodlu yazılımları tek tıkla kurma özelliği ile sitenizi hemen kuramaya başlayabilirsiniz.
img img
img img
img img
img img
img img
img img
img img
img img
img img
Neden Webkur'u seçmelisiniz ?
Web Sitenizin Başarısı Altyapıyla Başlar

Kullanımı Kolay

Kafa karışıklığına gerek yok. Hosting ve domainlerinizi yönetmekj çok kolay. Yöntim için özel türkçe kontrol panelinizde herşey elinizin altında.

Güvenilir Hizmet

Webkur 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübeyi sizinle paylaşır. Son sşstem yazılım ve ekipman kullanır.

7/24 Destek

Hizmetlerinizle ilgili yaşadığınız bir sorun olduğunda konusunda profesyonel müşteri desteği için destek masasına günün 24 saati başvurabilirsiniz

Web siteniz her zaman hızlı ve Kesintisiz
NVME SSD Hızıyla tanışın

Milisaniye Yarışları

Web sitenizin en hızlı şekilde yüklenmesi ve kesintisiz olması için gerekli olan tüm altyapıyı sağlıyoruz

Tools
Güçlü İşlemciler

Yeni nesil güçlü işlemciler ve yazılımlar.

NVME SSD
NVME PRO Diskler

Milisaniyeler içinde yanıt veren hızlı NVME storage yapısı

Server
Light Speed Web Server

Ön bellekleme ile sitenizin ışık hızında açılması için Litespeed.

Space
Uygun fiyat

Kaliteden ödün vermeden sağlanan uygun fiyatlar.

img
Wordpress sitenizi kurmak için Tek tık yeterli
img

Tek tık ile hızlıca kurun

Sadece tek bir tıklamayla alışveriş sepeti, fotoğraf galerisi gibi bir modül kurun.

  • 50+ Eklenti
  • NVME SSD Teknolojisi
  • Light Speed Web Server
  • Uygun Fiyat
Paketleri inceleyin
Sıkça Sorulan Sorular
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize en çok sorulan soruları sizler için cevapladık

Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

LiteSpeed; Apache web sunucusuna oranla, sistemde %60’a varan değerde rahatlama sağlayarak, sunucunun daha verimli bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle, web hosting hizmeti daha hızlı ve stabil şekilde sağlanır. Bu nedenle tüm linux sunucularımızda, standart olarak LiteSpeed kullanılmaktadır.

CloudLinux; özellikle birden fazla kullanıcı hesabının bulunduğu sunucularda, kaynak ve performans yönetimini sağlamaya yönelik bir işletim sistemidir. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren CloudLinux OS, CentOS gibi işletim sistemleri üzerine basitçe uygulanabilmektedir. Tüm web hosting paketlerimizde CloudLinux aktif olarak kullanılmaktadır.

Cloud Linux’un Yararları Nelerdir?

- CloudLinux stabilizasyonu arttırır.
Cloud Linux, kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak (CageFS Özelliği) kaynak kullanımını sistem yöneticisinin belirlediği oranlarda düzenleme şansı yaratır. Böylelikle sisteminiz stabil ve güvenli çalışmaktadır.

- Kaynak kullanımını düşürür.
Cloud Linux ile her hosting müşterisine ayrı CPU, Memory (RAM) ve I/O limitlemesi yapılabilmektedir. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer müşterileri etkilemesinin önüne geçmiş olur.

Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Linux Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın.

Web Hosting fiyatları piyasa koşullarına, kullanım ortalamaları ve maliyetlere göre belirleniyor. Şirketimiz sürekli otomasyona ve altyapımıza yatırım yaparak maliyetleri düşürmeye en düşük fiyata hosting hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Hosting çözümlerimiz, siparişinizi takiben, anında aktive edilerek kullanımınıza hazır duruma getirilmektedir.

Hosting hizmetlerimize, sitemizde görmüş olduğunuz ücretler haricinde sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenmektedir. Herhangi bir operasyonel ücret veya ek kurulum bedeli mevcut değildir.

Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel'den > Cpanel'e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Hosting hizmetimiz mevcut olan açık kaynak veya kapalı kaynak kodlu (ioncube, zend ve sourceguard vb) lisanslı neredeyse tümüyle uyumludur. Önde gelen script ve web tabanlı yazılımlara örnek vermek gerecek olursa Linux için; WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, CodeInteger, PHP framework ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı tüm scriptler Windows için; MySQL, SQL Server 2012, SQL Server 2014, SQL Server 2016, Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.6 ve MVC desteği mevcuttur.

SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde otomatik olarak kurulur.

Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyeren bu seçimi yapabilirsiniz.

Evet hosting hizmeti aldığınızda kendi adınıza özel mail adresine veya adreslerine sahip olabilirsiniz. Mail adresleri hosting hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Tüm sunucularımız tüm felaket senaryoları düşünülerek haftalık olarak yedeklenmektedir. Hassas verileriniz için günlük hatta saatlik yedeklemede yapabiliriz. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz

Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veritabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.
Aklınıza takılan başka sorular varsa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.